جمعه, ۳۱ شهریور, ۱۳۹۶ - September 22, 2017

پیغام خطا

Notice: Undefined property: view::$exposed_input در views_plugin_display_attachment->attach_to()‎ (خط ۲۳۰ در ‎/home/sporteps/public_html/roozafarin.com/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_display_attachment.inc).

ایمیل سرد

۷ نکته برای نوشتن ایمیل‌های تماس ِسرد مؤثر

7 نکته برای نوشتن ایمیل‌های تماس ِسرد مؤثر

تماس سرد یکی از روش‌های بازاریابی است. در یک تماس سرد مخاطب یکی از مشتریان بالقوه‌ی شماست. در این روش گروه بازاریابی بدون اطلاع قبلی مخاطب با او تماس برقرار می‌کند و به همین دلیل به این روش تماس سرد گفته می‌شود. تماس سرد می‌تواند از طریق تماس تلفنی، پیامک و یا ایمیل انجام گیرد. البته این روش بازاریابی چالش‌های خاص خودش را دارد و ممکن است به رنجش خاطر مشتریان و در نهایت از دست دادن آن‌ها منتهی شود. اما مهم‌ترین مزیت این روش کم‌هزینه بودن آن است. در صورتی که تصمیم به استفاده از این روش دارید باید ملاحظات لازم را درنظر بگیرید.

چگونه با راه‌اندازی یک کسب و کار کوچک کارآفرینی کنیم؟

چگونه با راه‌اندازی یک کسب و کار کوچک کارآفرینی کنیم

راه انداختن کسب و کاری کوچک میتواند تجربهای پرهیجان و جالب باشد. اما قبل از کارآفرینی و شروع کسب و کار فاکتورهایی وجود دارند که باید آنها را در نظر بگیرید؛ اینکه میخواهید کسب و کاری بدون داشتن سرمایه اولیه راه‌اندازی کنید یا برای شروع کارآفرینی سرمایه‌ی لازم را در اختیار دارید، اینکه می‌خواهید در چه حوزه‌ای کسب و کار خود را بنا کنید، غذا؟ طراحی اپلیکیشن؟ کسب و کاری خانگی؟ فرقی نمی‌کند چه کسب و کاری و در کجای دنیا قرار است راه‌اندازی کنید، هر جا که باشید مسیر کلی که به‌عنوان کارآفرین باید طی کنید مشابه است.

اشتراک در RSS - ایمیل سرد
Ordiban Creative