چهار شنبه, ۲۹ شهریور, ۱۳۹۶ - September 20, 2017

پیغام خطا

Notice: Undefined property: view::$exposed_input در views_plugin_display_attachment->attach_to()‎ (خط ۲۳۰ در ‎/home/sporteps/public_html/roozafarin.com/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_display_attachment.inc).

اینفوگرافیک

۵ قدم برای تبدیل شدن از یک کارمند به یک کارآفرین (اینفوگرافیک)

5 قدم برای تبدیل شدن از یک کارمند به یک کارآفرین (اینفوگرافیک)

اگر کارمند هستید ولی از وضعیت خود راضی نیستید، یا مدت‌هاست ایده‌ای برای راه‌اندازی کسب و کار شخصی در سر دارید و به ترک شغل خود فکر می‌کنید لازم است پیش از جداشدن از کار فعلی تمام جوانب را بررسی کنید. این اینفوگرافی به‌طور خلاصه و در ۵ قدم مراحل گذار از زندگی کارمندی برای تبدیل شدن به یک کارآفرین را نمایش می‌دهد.

۲۵ فرمان موفقیت در کارآفرینی

25 فرمان موفقیت در کارآفرینی (اینفوگرافیک)

برای موفقیت در کارآفرینی عوامل متعددی دخیل است. این اینفوگرافیک به ۲۵ نکته برای موفقیت در کارآفرینی اشاره می‌کند.

شش دلیلی که مشتریان ایمیل‌های شما را باز نمی‌کنند (اینفوگرافیک)

شش دلیل که مشتریان ایمیل‌های شما را باز نمی‌کنند

در میان روش‌های مختلف بازاریابی و حفظ و توسعه‌ی روابط با مشتری، ایمیل یک ابزار بسیار سودمند است. چرا که علاوه بر کم‌هزینه بودن آن، از طریق ایمیل امکان برقراری ارتباط در زمان کوتاه با تعداد زیادی از مخاطبان را خواهیدداشت. هم‌چنین، بازخوردهای کیفی و آماری که از این ابزار ارتباطی می‌توانید بدست آورید به شما برای تصمیم‌های آتی کمک شایانی می‌کند. اما استفاده از ایمیل چالش‌های خودش را نیز به‌همراه دارد. اگر زمان زیادی را صرف تولید محتوای مناسب کرده‌باشید ولی برخی نکات ساده را رعایت نکنید، به راحتی امکان از دست دادن شانس دیده‌شدن ایمیلتان توسط مشتری را فراهم کرده‌اید!

چگونه از پاورپوینت اثربخش‌تر استفاده کنیم؟ (اینفوگرافیک)

چگونه از پاورپوینت اثربخش‌تر استفاده کنیم؟

ابزارهای ارائه از جمله پاورپوینت بستری قدرتمند و اثربخش برای داستان‌گویی فراهم کرده‌اند که کارآفرینان و صاحبان کسب و کار می‌توانند از آن برای معرفی خود و ایده‌ی کسب و کار یا شرکتشان استفاده کنند. علاوه بر مزایای متعدد این ابزارها، در صورتی‌که از آن‌ها به درستی استفاده نشود ممکن است فرآیند برقراری ارتباط با مخاطب و تاثیرگذاشتن بر ذهن آن‌ها را تخریب کند. این اینفوگرافیک به‌طور خلاصه به چند پیشنهاد برای اثربخش‌تر کردن فایل ارائه‌ی شما اشاره می‌کند.

۱۵ اشتباه استارتاپی که باید از آنها اجتناب کرد (اینفوگرافیک)

پانزده اشتباه استارتاپی که باید از آنها اجتناب کنید

کارآفرینی و راه‌اندازی کسب و کارهای کوچک و یا استارتاپ همیشه با ریسک مرتکب شدن به اشتباهات مرگ‌بار همراه است. اشتباهاتی که ممکن است سرنوشت کسب و کار را به شکست منتهی کند. هرچند شکست بخش لاینفک هر سفر کارآفرینانه است و در مسیر کارآفرینی شکست‌ها بهترین معلم کارآفرینان هستند، اما می‌توان با استفاده از تجربیات کارآفرینان پیشین ریسک ارتکاب به اشتباهات را پایین آورد. این اینفوگرافیک ۱۵ تا از عمده‌ترین و مهم‌ترین اشتباهات استارتاپی را گوشزد می‌کند.

 

فلوچارت شروع کارآفرینی

فلوچارت شروع کارآفرینی

اگر یک ایده‌ی کسب و کار در ذهن دارید، پیش از اجرا نگاهی به این فرآیند کارآفرینی بیندازید.

 

سایر اینفوگرافیک‌های روزآفرین را در اینـــجا مشاهده کنید.

مراحل راه اندازی یک کسب و کار در ایران (اینفوگرافیک)

مراحل راه اندازی یک کسب و کار در ایران (اینفوگرافیک)

اینفوگرافیک فوق که بر اساس گزارش بانک جهانی در سال ۲۰۱۴ طراحی شده است مراحل راه اندازی یک کسب و کار در ایران را نمایش می‌دهد.

این اینفوگرافیک اولین بار در سایت خبرآنلاین منتشر شده‌ است.

برای مشاهده اینفوگرافیک‌های دیگر به صفحه مربوط به اینفوگرافیک روزآفرین مراجعه کنید.

اینفوگرافیک - ۱۰ کلید یک طرح کسب و کار موفق

ده کلید یک طرح کسب و کار موفق (اینفوگرافیک)

اگرچه امروز در مباحث مربوط به کسب و کارهای نوپا، تاکید بیشتری بر تهیه‌ی "مدل کسب و کار" (Business Model) می‌شود، اما هم‌چنان تهیه یک "طرح کسب و کار" (Business Plan) هم از لحاظ حفظ یکپارچگی و نظم در اجرا و هم برای ارائه به بانک‌ها و سرمایه‌گذاران، از اهمیت بسیاری برخوردار است. این اینفوگرافیک ده کلید راه‌گشا برای تهیه یک طرح کسب و کار موفق را به شما نشان می‌دهد.

 

۱۰ قانون برای یک ایده عالی برای کسب و کاری نوپا

ایده‌ها اهمیت ندارند، اجرا مهم است. حتی بهترین کارآفرینان دنیا هم ممکن است با یک ایده‌ی معیوب شکست بخورند. این اینفوگرافیک ده مورد برای یک ایده عالی ِ برای کسب و کارهای نوپا را به شما نشان می‌دهد. اگر تمامی آیتم‌های این اینفوگرافیک برای ایده کسب و کار شما صدق می‌کند، شانس موفقیت بالایی دارید

اشتراک در RSS - اینفوگرافیک
Ordiban Creative