جمعه, ۳۱ شهریور, ۱۳۹۶ - September 22, 2017

پیغام خطا

Notice: Undefined property: view::$exposed_input در views_plugin_display_attachment->attach_to()‎ (خط ۲۳۰ در ‎/home/sporteps/public_html/roozafarin.com/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_display_attachment.inc).

ارائه

چگونه از پاورپوینت اثربخش‌تر استفاده کنیم؟ (اینفوگرافیک)

چگونه از پاورپوینت اثربخش‌تر استفاده کنیم؟

ابزارهای ارائه از جمله پاورپوینت بستری قدرتمند و اثربخش برای داستان‌گویی فراهم کرده‌اند که کارآفرینان و صاحبان کسب و کار می‌توانند از آن برای معرفی خود و ایده‌ی کسب و کار یا شرکتشان استفاده کنند. علاوه بر مزایای متعدد این ابزارها، در صورتی‌که از آن‌ها به درستی استفاده نشود ممکن است فرآیند برقراری ارتباط با مخاطب و تاثیرگذاشتن بر ذهن آن‌ها را تخریب کند. این اینفوگرافیک به‌طور خلاصه به چند پیشنهاد برای اثربخش‌تر کردن فایل ارائه‌ی شما اشاره می‌کند.

قالب فایل ارائه کسب و کار (گای کاوازاکی)

قالب فایل ارائه کسب و کار

فایل ارائه کسب و کار (یا همان اسلایدهای ارائه که در انگلیسی اصطلاحاً به آن pitch deck  یا slide deck  گفته می‌شود) اولین ابزار ارتباطی است که در مسیر کارآفرینی به شما در جذب سرمایه کمک می‌کند. چه سرمایه‌گذار احتمالی شما کارشناس بانک باشد چه مدیر سرمایه یک شرکت سرمایه‌گذاری مخاطره‌پذیر یا سرمایه‌گذاری فرشته (Angel Investor) شما به این فایل برای معرفی کسب و کار خود برای قانع‌کردن آن‌ها نیاز دارید.

چند روش اثربخش برای جلب توجه مخاطبین در هنگام سخنرانی

چند روش اثربخش برای جلب توجه مخاطبین در هنگام سخنرانی

آدم‌ها بسیاری از تصمیماتشان را بر اساس "اولین برداشت" خود می‌گیرند. بسیاری از قضاوت‌ها بر مبنای تاثیر "اولین برداشت" مخاطب شکل می‌گیرد.  پس برای شما به عنوان کارآفرین، مدیر، سخنران حرفه‌ای و یا دانشجویی که قصد ارائه‌ی نهایی تحقیقش را دارد بهترین روش برای شروع سخنرانی خود بهره‌بردن از اثر "اولین برداشت" بر روی مخاطبانتان است.

بخش پایانی: چگونه طرح کسب و کار خود را متمایز کنیم؟

راهنمای نوشتن طرح کسب و کار - چگونه طرح خود را متمایز کنید

یکی از اولین گام‌های طراحی یک کسب و کار، مشخص کردن بازار هدف و توضیح این است که چرا مشتریان می‌خواهند از شما خرید کنند؟

برای مثال، آیا بازاری که به آن خدمات می‌دهید بهترین بازار برای محصول یا خدمات شماست؟ آیا منافع کار کردن با کسب و کار شما برای سایرین شفاف و مشخص است و آیا آن‌ها با نیازهای مشتری‌ها هماهنگ‌اند؟ اگر نسبت به پاسخ این سؤالات نامطمئن هستید یک گام به عقب بازگردید و اساس طرح کسب و کار خود را بازبینی‌کنید.

۳ ابزاری که به استارتاپ شما در جذب سرمایه کمک می‌کند

سه ابزاری که به استارتاپ شما در جذب سرمایه کمک می‌کند

ضرب‌المثل قدیمی "پول‌دار شدن خرج داره" کاملاً درست است؛ به‌خصوص وقتی درباره‌ی استارتاپ‌های حوزه‌ی فن‌آوری حرف می‌زنیم. اما در همین راستا من می‌خواهم یک ضرب‌المثل از خودم اضافه کنم: "پول جمع‌کردن دردناک است!" جمع‌آوری سرمایه، خیلی راحت بگویم، عذاب‌آور است. یک عمر وقت می‌گیرد و توجه شما را از اولویت اصلی استارتاپتان، که همان رشد آن است منحرف می‌کند.

۴ راز برای یک ارائه بازاریابی عالی!

 چهار راز برای یک ارائه بازاریابی عالی!

مهارتهای ارائه (Presentation)، بخش مهمی از مهارت‌های لازم برای تهیه‌ی تله‏‌سمینارهایی است که موجب جذب و حفظ مشتریان می شود. متن زیر، منتخبی از کتاب "کسب و کار بازاریابی اطلاعات خویش را آغاز کنید" است که توسط مولفین این کتاب برگزیده شده‌است. آن‌ها از بین برترین راه‌های خلق تله‌سمینارهایی که ارتباط نزدیکی میان شما و مخاطبانتان برقرار می‌کند، از پنج راز برای یک ارائه‌ بازاریابی عالی پرده برمی‌دارند.

 

اشتراک در RSS - ارائه
Ordiban Creative