شنبه, ۰۴ فروردین, ۱۳۹۷ - March 24, 2018

پیغام خطا

Notice: Undefined property: view::$exposed_input در views_plugin_display_attachment->attach_to()‎ (خط ۲۳۰ در ‎/home/roozafar/public_html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_display_attachment.inc).

ارزش آفرینی

به جای فروش یک کالا یک طرزفکر جدید را بفروشید

به جای فروش یک کالا یک طرزفکر جدید را بفروشید

یک کارآفرین یا گروه تولید یک کمپانی با نوآوری خود یک محصول یا خدمات جدیدی را تولید می‌کند. در مرحله بعد، معمولاً بخش‌های داخلی آن کمپانی درگیر مسایل مربوط به آن محصول/خدمات جدید می‌شود. سرانجام وقتی محصول نهایی به بازار ارائه شد، یک سراسیمگی اولیه برای خرید آن در میان خریداران اولیه اتفاق خواهد افتاد، اما چندی بعد، روند فروش کند خواهدشد؛ از محصولات نام‌های تجاری و کمپانی‌های معروف هم‌چون آیفون گرفته تا محصولات کم نام و نشان، معمولاً همه این روند را به نوعی طی می‌کنند.

نوآوری مدل کسب و کار - بخش اول

نوآوری مدل کسب و کار

اواخر دهه‌ی ۱۹۹۰، حرکت کمپانی اپل به سمت رشد کند و کم‌اثر شده بود. روش خاص این کمپانی در طراحی هم‌زمان محصولات سخت افزاری و خدمات نرم‌افزاری، اپل را به یک کمپانی که تنها در حوزه بازارهای ویژه (niche) فعالیت می‌کرد محدود کرده‌بود؛ این موضوع هم‌چنین مانعی برای توانمندی‌های این کمپانی در رقابت برسر "قیمت" محصولات تولیدی شده‌بود.

استراتژی، تعریف، پیاده‌سازی و اجرا

استراتژی، تعریف، پیاده‌سازی و اجرا

متن دلخواه ...

سازمانی بسازید که کمتر مشغول جزئیات و بیشتر راهبردی باشد

اهمیت مدیریت استراتژیک در کارآفرینی و کسب و کار

این مطلب نوشته‌ی گراهام کِنی (Graham Kenny)، مدیر اجرایی کمپانی Strategic Factors (یک شرکت مشاوره‌ای در حوزه‌ی برنامه‌ریزی راهبردی و ارزیابی عملکرد در استرالیا) است. گراهام هم‌چنین چند کتاب در حوزه‌ی برنامه‌ریزی راهبردی و ارزیابی عملکرد سازمانی از دیدگاه استراتژیک منتشرکرده‌است. او در این نوشته به اهمیت تفکر راهبردی و توجه به مزیت رقابتی یک سازمان می‌پردازد.

بازاریابی ارزش‌‌ محور و درس‌هایی از کمپانی فولکس واگن

بازاریابی ارزش‌‌ محور و درس‌هایی از کمپانی فولکس واگن

در تبلیغاتی که امسال در بازی نهایی انتخاب قهرمان لیگ فوتبال ملی آمریکا (Super Bowl) از شبکه‌های مختلف تلویزیونی پخش شد، توجه ویژه‌ای به احساسات بینندگان و به چالش کشیدن کلیشه‌های رایج انجام گرفته‌بود؛ در مفاهیم اکثر تبلیغات تلاشی برای تبدیل دنیا به جایی بهتر نمایان ‌بود.

چگونه بدون داشتن تخصص فناوری در این حوزه کارآفرینی کنیم؟

چگونه بدون داشتن تخصص فناوری در این حوزه کارآفرینی کنیم؟

نویسنده این مطلب آقای Cache Merrill، بنیان‌گذار و مدیر ارشد فناوری Zibtek است؛ کمپانی آمریکایی که ارائه‌دهنده‌ی خدمات توسعه فرامرزی است.

ارزش و بازاریابی ارزش محور و اهمیت آن برای کارآفرینان جوان

ارزش و بازاریابی ارزش محور و اهمیت آن برای کارآفرینان جوان

وقتی صحبت از استراتژی کسب و کار می‌شود شاید اولین چیزی که به ذهن بعضی از کارآفرینان جوان برسد، کمپانی‌های بزرگ و صاحب‌نامی است که از روش‌های پرهزینه‌ی بازاریابی استفاده می‌کنند. در حالی‌که داشتن استراتژی برای هر کارآفرینی یکی از ضروریات شروع کسب و کار است. استراتژی کلی یک کسب و کار، تمامی بخش‌ها و فرآیند‌های آن استارتاپ یا کسب و کار کوچک را تحت تاثیر قرار می‌دهد. یکی از استراتژی‌های کسب و کار موفق استراتژی ارزش محور است که با گسترش اینترنت و شبکه‌های اجتماعی قابلیت‌های بیشتری نیز پیداکرده‌است. این مطلب به تعریف ارزش، استراتژی ارزش محور و بازاریابی ارزش محور می‌پردازد.

آینده‌ی تجارت الکترونیک: تمرکز بر ایجاد تجربیات جدید برای مشتریان

آینده‌ی تجارت الکترونیک: تمرکز بر ایجاد تجربیات جدید برای مشتریان

امروزه تقریباً رشد و توسعه‌ی بخش خره‌فروشی (Retail) در ایالات متحده، مدیون تجارت الکترونیک است. به‌همین دلیل تعجبی هم ندارد وقتی می‌بینیم خرده‌فروشان به‌منظور حفظ و افزایش مشتریان خود برای ایجاد تجربه‌های سریع‌تر و تعاملی‌تر برای آنها تلاش کنند.

۵ روش مدیریت زمان در کارآفرینی

5 روش مدیریت زمان در کارآفرینی (روزآفرین روزنامه اینترنتی کارآفرینی)

امروزه کارآفرینی و شروع یک کسب و کار راحت‌تر از همیشه است. به لطف فناوری‌های موجود دیگر به سرمایه‌ی اولیه هنگفت، تیم بزرگ و یا چندین و چند مدرک دانشگاهی برای ساختن یک شرکت موفق احتیاج ندارید. هزاران ابزار اینترنتی کارآمد و اکثراً مجانی برای کارآفرینان وجود دارد که می‌تواند در به ثمر رساندن رویاهای کارآفرینان کمک حالشان باشد. چه کسب و کاری را از صفر شروع کرده باشید و چه به دنبال راه‌هایی برای بهبود فرآیند و مدل‌های کسب و کار موجود باشید، فناوری‌های قوی و قابل‌دسترسی وجود دارد که می‌توانند تأثیری عمیق حتی بر کوچکترین کسب و کارها بگذارند.

۱۲ بیانیه‌ی مأموریت جالبِ کمپانی‌های صاحب‌نام

12 بیانیه‌ی مأموریت جالبِ کمپانی‌های صاحب‌نام

هدف بیانیه‌ی مأموریت (Mission Statement) کمپانی‌ شما بازاریابی نیست؛ هدف اصلی آن دادن انگیزه به شما و کسب و کارتان برای تلاش مستمر و قدم به قدم حرکت به سوی موفقیت است.

بخش مهمی از موفقیت کمپانی‌ها به پایه‌ و اساس آن کسب و کار برمی‌گردد و یکی از عناصر اصلی که آن پایه را می‌سازد بیانیه‌ی مأموریت است.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - ارزش آفرینی
Ordiban Creative