جمعه, ۰۷ اردیبهشت, ۱۳۹۷ - April 27, 2018

پیغام خطا

Notice: Undefined property: view::$exposed_input در views_plugin_display_attachment->attach_to()‎ (خط ۲۳۰ در ‎/home/roozafar/public_html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_display_attachment.inc).

حمایت پارک علم و فناوری دانشگاه تهران از ایده‌های نوآورانه دانشجویان کارشناسی

نسخه PDFنسخه PDF
حمایت پارک علم و فناوری دانشگاه تهران از ایده‌های نوآورانه دانشجویان کارشناسی

دکتر محمدجعفر صدیق رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در حاشیه بازدید از شرکت‌های دانش‌بنیان این پارک ضمن توضیح برنامه‌های این پارک جهت ایجاد مراکز کارآفرین از حمایت این مرکز از ایده‌های نوآورانه دانشجویان کارشناسی خبر داد.

به گزارش ایسنا، در حاشیه این بازدید دکثر صدیق با تاکید بر این که دانشگاه تهران برنامه‌های وسیعی برای تبدیل شدن به دانشگاه کارآفرین دارد، افزود: این برنامه‌ها از دانشکده‌های دانشگاه تهران آغاز شده است و این امر نیز در پارک علم و فناوری تهران در حال پیگیری است.

رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران گفت: در این راستا پارک علم و فناوری دانشگاه تهران از ایده‌های نوآورانه دانشجویان در مقطع کارشناسی حمایت خواهدکرد. هم‌چنین، علاوه بر ایده‌ها از ایجاد آزمایشگاه تحقیقاتی نیز حمایت‌های جدی صورت می‌گیرد.

دکتر محمد جعفر صدیق ضمن اشاره به میزان اعتبارات ارائه شده به ایده‌های نوآورانه گفت: حمایت‌های ارائه شده منجر به اقدامات عظیمی نخواهد شد ولی درصدد هستیم تا نظام مالی چابکی در این پارک ایجاد کنیم.

به این مطلب امتیاز بدهید: 
No votes yet

دیدگاه‌ها

دیدگاه جدیدی بگذارید

Ordiban Creative