پنج شنبه, ۳۰ شهریور, ۱۳۹۶ - September 21, 2017

پیغام خطا

Notice: Undefined property: view::$exposed_input در views_plugin_display_attachment->attach_to()‎ (خط ۲۳۰ در ‎/home/sporteps/public_html/roozafarin.com/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_display_attachment.inc).

سئو

تبدیل سرگرمی حق‌الزحمه‌ای به یک کسب و کار بادوام

تبدیل سرگرمی حق‌الزحمه‌ای به یک کسب و کار بادوام

حتماً تا به حال اصطلاح فری‌لنسر (Freelancer) به گوشتان خورده‌است. فری‌لنسرها افرادی هستند که به‌صورت حق‌الزحمه‌ای (کارمزدی) مهارت و تخصص خود را برای برطرف‌کردن نیازهای مشتریان خود در اختیارشان قرارمی‌دهند. به تعریف دیگر، این متخصصان کارمزدی یا حق‌الزحمه‌ای به‌جای استخدام‌شدن در یک شرکت، خود به‌صورت مستقل به ارائه‌ی خدمات کوتاه‌مدت (پروژه‌ای) به مشتریان خود می‌پردازند.

کارآفرینی و اهمیت نقش رهبری در کسب و کار؛ ۵ درس مهم برای کارآفرینان جوان.

کارآفرینی و اهمیت نقش رهبری در کسب و کار؛ 5 درس مهم برای کارآفرینان جوان.

اکثر کارآفرینان و رهبران کسب و کار بارها و بارها در موقعیت‌های پرفشاری قرارگرفته‌اند و احساس سرگردانی کرده‌اند. اطمینان دارم بسیاری از آن‌ها به این واقعیت اعتراف می‌کنند! در چنین شرایطی بسیاری از کارآفرینان و رهبران کسب و کار ممکن است برای عبور از بحران مقطعی به همه چیز بله بگویند (در واقع کمترین میزان مخالفت را به خرج بدهند) و بعداً سر فرصت ته‌توی مشکل را دربیاورند! این نحوه‌ی برخورد کارآفرینان جوان ممکن است در طول مسیر کارآفرینی آن‌ها باعث اضطراب، ناامیدی و بی‌خوابی کشیدن در شب‌های متعدد بشود.

چگونه با راه‌اندازی یک کسب و کار اینترنتی کارآفرینی کنیم

چگونه با راه‌اندازی یک کسب و کار اینترنتی کارآفرینی کنیم

با توجه به پیشرفت فناوری و وسیع شدن دایره استفاده از اینترنت در زندگی روزمره آدم‌ها و فرصت‌های بیشماری که اینترنت در اختیار تمامی کاربران قرار می‌دهد، امروزه راه‌اندازی یک کسب و کار اینترنتی تبدیل به شایع‌ترین روش برای کارآفرینی شده‌است؛ از طراحی و توسعه‌ی اپلیکیشن‌های موبایل و نرم‌افزارهای کاربردی گرفته تا ساده‌ترین کسب و کارها از قبیل دریافت سفارشات اینترنتی و ارسال غذا، از استارتاپ‌هایی که نیاز به تخصص‌های مختلفی هم‌چون برنامه‌نویسی کامپیوتر و طراحی محصول دارند تا کسب و کارهای ساده‌ای که تنها با آسان‌تر کردن بخش کوچکی از زندگی کاربران کسب درآمد می‌کنند.

مصاحبه با Rand Fishkin متخصص سئو و بنیان‌گذار وبسایت Moz

مصاحبه روزآفرین با Rand Fishkin متخصص سئو و بنیان‌گذار وبسایت Moz

افزایش کاربران اینترنت از یک سو و رشد و تنوع ابزارهای جدید اتصال به اینترنت (تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها) از سوی دیگر باعث شده است که از اواسط دهه اول قرن جدید بسیاری از کمپانی‌های کوچک و بزرگ عمده‌ی تمرکز خود را بر بازاریابی اینترنتی قرار دهند. در این راستا اولین سنگری که باید توسط کمپانی‌های فتح شود موتورهای جستجوست. نتایج ارائه شده توسط موتورهای جستجو، و به‌طور اخص گوگل، بینگ و یاهو، تاثیری غیرقابل انکار بر فروش بسیاری از شرکت‌ها دارد.

اشتراک در RSS - سئو
Ordiban Creative