پنج شنبه, ۳۰ شهریور, ۱۳۹۶ - September 21, 2017

پیغام خطا

Notice: Undefined property: view::$exposed_input در views_plugin_display_attachment->attach_to()‎ (خط ۲۳۰ در ‎/home/sporteps/public_html/roozafarin.com/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_display_attachment.inc).

شبکه‌سازی

مصاحبه با ویویان چان کارآفرین و مدیرعامل Sparrho

مصاحبه با ویویان چان کارآفرین و مدیرعامل Sparrho

ویویان چان (Vivian Chan) کارآفرین، یکی از بنیان‌گذاران و مدیرعامل شرکت Sparrho است. این کمپانی یک بستر اینترنتی با قابلیت شخصی‌سازی برای پیشنهادهای مربوط به موضوعات علمی است. بعد از یک سال کار در یک شرکت سرمایه‌گذاری مخاطره‌پذیر در استرالیا، ویویان تصمیم گرفت به‌دنبال دکترای خود در رشته بیوشیمی در دانشگاه کمبریج برود.

۵ روش بصری برای ایجاد و بازاریابی برند شخصی

برای کارآفرینان علاوه بر بازاریابی برای محصول یا خدماتی که ارائه می‌دهند، ساختن برند شخصی نیز یکی از ابزارهای موفقیت به شمار می‌رود. کارآفرینانی که صاحب اسم و رسم و اعتبار بیشتری باشند در جذب مشتریان و همکاری‌های تجاری‌ و جذب سرمایه‌ احتمال موفقیت بیشتری را خواهند داشت. یکی از راه‌های ایجاد و بهبود برند شخصی استفاده از ابزارها و امکاناتی است که اینترنت در سالیان اخیر در اختیار کاربران خود قرارداده‌است. در این بین استفاده از روش‌های بصری (ویژوآل) نتایج مثبتی به همراه داشته‌است. به کمک تصاویر می‌توان ایده‌های پیچیده را ساده‌تر و به صورتی قابل هضم منتقل کرد.

۱۰ توصیه از کارآفرینان موفق

10 توصیه از کارآفرینان موفق

در فرآیند آموزش کارآفرینی، همان‌قدر که آموزش مفاهیم علمی و تکنیک‌ها، روش‌ها و مهارت‌های کسب و کار مفید و لازم است، استفاده از از تجارب کارآفرینان موفق نیز ضروری‌ست. شنیدن تجارب کارآفرینان موفق، افق دید کارآفرینان جوان را وسیع‌تر می‌کند و برای آن‌ها فرصت جلوگیری از برخی اشتباهات رایج را فراهم می‌کند.

۶ تکنیک برای استفاده بهتر از شبکه اجتماعی لینکدین

وقتی شبکه اجتماعی لینکدین در سال ۲۰۰۳ آغاز به‌کار کرد تنها محلی برای قراردادن رزومه‌ی آنلاین کاربران و مکانی برای شبکه‌سازی اینترنتی بود. لینکدین از آن زمان به‌طور مداوم خدماتش را بهتر کرده است و امروزه این شبکه‌ی اجتماعی به منبعی معتبر برای مدیریت شغلی تبدیل شده است. اما ذهنیت ما نسبت به لینکدین با همان سرعتی که این شبکه‌ی اجتماعی تکامل یافته، رشد نکرده است. برای استفاده از تمامی ابزارها و امکانات این شبکه‌ی اجتماعی باید این ذهنیت را به‌روز کرد. برای استفاده بهتر از امکانات لینکدین این ۶ تکنیک را مد نظر قراردهید:

۱۳ نکته در ایجاد و گسترش شبکه ارتباطی هنگام حضور در رویدادهای عمومی

13 نکته در ایجاد و گسترش شبکه ارتباطی هنگام حضور در رویدادهای عمومی

رویدادهای عمومی مثل سمینارها، همایش‌ها، دوره‌های آموزشی و نمایشگاه‌ها فرصت مناسبی‌اند تا کارآفرینان شبکه‌ ارتباطی خود را گسترش دهند. ایجاد و گسترش شبکه ارتباطی تنها از طریق رد و بدل کردن کارت‌های کسب و کار میسر نمی‌گردد. اگر حساب‌شده و هدفمند عمل نکنید نه تنها موفق به توسعه‌ی شبکه ارتباطی خود نخواهید شد که حتی ممکن است فرصت‌های موجود را نیز از دست بدهید. پیش از شرکت در رویداد عمومی بعدی این ۱۳ نکته را در نظر داشته‌باشید:

۱. اگر به قصد شبکه‌سازی به یک رویداد عمومی می‌روید، تنها بروید!

ده نکته آموزشی از ماجرای کارآفرینی عباس برزگر و دهکده اقامتی-گردشگری او در بوانات

عباس برزگر بدون شک یک کارآفرین موفق است. کارآفرینی که بدون داشتن تحصیلات دانشگاهی و سرمایه‌ی اولیه آن‌چنانی کسب و کار خود را به یکی از موفق‌ترین کسب و کارهای موجود در صنعت گردشگری در ایران تبدیل کرده‌است.

هفت نکته‌‌ای که کارآفرینان برای گسترش شبکه ارتباطی خود باید رعایت کنند

کارآفرینان جوان و کسانی که در مسیر راه‌اندازی کسب و کار نوپایی هستند باید برای خود شبکه‌ی ارتباطی موثری ایجاد و آن‌را مدام گسترش دهند. کارآفرینان جوان و نوپا، بهتر است این هفت نکته‌ای که اکثر کارآفرینان موفق برای گسترش شبکه‌ی ارتباطی خود رعایت می‌کنند را در دهه‌ی بیست سالگی خود یاد بگیرند و به کار ببندند.

از کسانی که صاحب شغل ایده‌آل خود هستند گرفته تا کسانی که فکر می‌کنند بهترین راه دست‌یابی به موفقیت، خلق آن با اتکای به نفس است، این ابزارهای شبکه‌سازی به کسانی که در حال شروع زندگی حرفه‌ای خود هستند کمک خواهد کرد.

اشتراک در RSS - شبکه‌سازی
Ordiban Creative