پنج شنبه, ۳۰ شهریور, ۱۳۹۶ - September 21, 2017

پیغام خطا

Notice: Undefined property: view::$exposed_input در views_plugin_display_attachment->attach_to()‎ (خط ۲۳۰ در ‎/home/sporteps/public_html/roozafarin.com/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_display_attachment.inc).

فیسبوک

اولین مصاحبه تلویزیونی مارک زاکربرگ کارآفرین و مدیرعامل فیسبوک

اولین مصاحبه تلویزیونی مارک زاکربرگ کارآفرین و مدیرعامل فیسبوک

شاید برخی شروع فیسبوک را به‌خاطر داشته باشند؛ یک سایت معمولی شبیه بقیه سایت‌های شبکه‌سازی و دوست‌یابی که با چیزی که امروزه وجود دارد تفاوت‌های چشم‌گیری داشت.
زاکربرگ در این مصاحبه کوتاه که در سال ۲۰۰۴ و در اوایل کار فیسبوک انجام شد به توصیف فیسبوک می‌پردازد و از پیش‌بینی خود از تعداد اعضای فیسبوک در آینده می‌گوید.

رمز موفقیت غیرمنتظره وبسایت How-Old

راز موفقیت غیرمنتظره وبسایت how-old

احتمالاً در چند وقت اخیر در شبکه‌های اجتماعی مختلف، به‌خصوص فیسبوک، عکس‌هایی از کاربرانی که کادر زردرنگ کوچکی بالای سرشان قرارگرفته دیده‌اید. در این کادر زردرنگ سن و جنسیت این کاربران نمایش داده‌شده، که گهگاه با سن واقعی آن کاربران تفاوت دارد؛ موضوعی که باعث خنده و سرگرمی کاربران زیادی شد و در عرض یکی دو هفته کاربران زیادی را به سمت خود جذب کرد. این اولین بار نیست که چنین برنامه‌های کاربردی در زمان کوتاه محبوبیت زیاد پیدامی‌کنند. اما چه عواملی در موفقیت این‌گونه برنامه‌ها نقش دارد؟

شاید طرفداران پر و پا قرص شما در شبکه‌های اجتماعی بهترین مشتریانتان نباشند

شاید طرفداران پر و پا قرص شما در شبکه‌های اجتماعی بهترین مشتریانتان نباشند

اگر تصور می‌کنید توجه دقیق شما به تحلیل‌ شبکه‌های اجتماعی، نظارت بر روندها و اتفاقاتی که در آن‌جا رخ می‌دهد و ارتباط نزدیک با مشتریانتان در این شبکه‌ها، بدین معناست که شما آن‌ها را بهتر از همیشه می‌شناسید، شاید لازم است در این تصور خود دوباره فکرکنید. همیشه این امکان وجود دارد تنها با یک قشر کوچکی از مشتریان بالقوه‌ی خود در شبکه‌های اجتماعی در ارتباط قرار بگیرید و بخش محدودی از مشتریان خود را به‌عنوان نماینده‌ی کل مشتریان در نظربگیرید و به‌همین دلیل است که شبکه‌های اجتماعی به جای دادن آگاهی و اطلاعات واقعی درباره‌ی مشتریان، ممکن است شما را گمراه کنند.

راه‌های افزایش ترافیک وبسایت یک استارتاپ

راه‌های افزایش ترافیک وبسایت یک استارتاپ

واقعیت تلخ این است که مهم نیست وبسایت استارتاپ شما چقدر مطالب خواندنی و یا طراحی زیبایی دارد، به دلیل تعداد زیاد وبسایت‌های موجود در اینترنت در حالت معمول شانس آمدن اتفاقی مشتریان به وبسایت شما پایین است. پس ضروری است که استراتژی‌های متنوعی برای افزایش ترافیک و دیده شدن هر چه بیشتر وبسایت‌تان توسط تعداد بیشتری از ۲.۵ میلیارد کاربر اینترنت، نزدیک به یک سوم مردم دنیا، به‌کار بگیرید.

شبکه‌ اجتماعی الو؛ رقیب جدید فیسبوک، محبوب مدافعان حریم خصوصی

شبکه‌ اجتماعی الو؛ رقیب جدید فیسبوک، محبوب مدافعان حریم خصوصی

بعد از موفقیت چشم‌گیر فیسبوک، موج کارآفرینی از طریق راه‌اندازی شبکه‌های اجتماعی تا چند سال روند صعودی داشت. در اکثر کشورهای دنیا کارآفرینان جوان با کپی‌برداری از ایده‌ی نه چندان جدیدی که مارک زاکربرگ با آن تبدیل به یکی از جوان‌ترین ثروتمندان دنیا شد انواع و اقسام شبکه‌های اجتماعی را راه‌اندازی کردند. هر چند نکته‌ی مشترک سرنوشت همه‌ی آن‌ها عدم اقبال کاربران اینترنتی بود. اما در هفته‌ای که گذشت نام یک شبکه‌ی اجتماعی جدید تیتر اول تمامی وب‌سایت‌های فناوری و اینترنتی را به خود اختصاص داد؛ اِلو!

مثل زاکربرگ فکر کنید: رازهای موفقیت فیسبوک!

مثل زاکربرگ فکر کنید: رازهای موفقیت فیسبوک! نوشته اکاترینا والتر

اکاترینا والتر (Ekaterina Walter)، نویسنده‌ی جراید پرمخاطبی چون فست کمپانی و هافینگتون‌پست در کتابش با عنوان "مثل زاک فکر کنید: پنج راز کسب و کار مدیرعامل با استعداد فیسبوک" داستان فیسبوک و رازهای صعود این کمپانی به قلهی موفقیت را بازگو میکند.

۵ روش برای تقویت هوش کسب و کار و به‌روز ماندن در بازار

روش‌هایی برای تقویت هوش کسب و کار و به‌روز ماندن در بازار

راه‌اندازی و مدیریت یک کسب و کار نوپا انرژی زیادی می‌گیرد. اموری حیاتی در دنیای کسب و کارهای نوپا از قبیل خدمات مشتریان، مدیریت کارمندان، کنترل بودجه، بازاریابی و فروش توجه دائمی شما را می‌طلبد و وقت و انرژی کمی برای تمرکز روی روندهای موجود در بازار باقی می‌گذارد. با این وجود به‌روز بودن و آگاهی از فناوری و نوآوری‌های جدید برای موفقیت کسب و کار مهم است. با تقویت هوش کسب و کار و به‌روز نگه‌داشتن خود، ضمن صرفه‌جویی در وقت و شناسایی راه‌هایی برای ساده کردن و تقویت فرآیندهای کسب و کار، توانایی تطبیق سریع با جریانات بازار را در خود افزایش می‌دهید.

ماجرای عکس‌های لو رفته ستارگان هالیوود و نکات امنیتی برای استارتاپ‌ها

ماجرای عکس‌های لو رفته ستارگان هالیوود و نکات امنیتی برای استارتاپ‌ها

دوشنبه اول سپتامبر ۲۰۱۴ رسانه‌های آمریکایی یک تیتر مشترک داشتند؛ هکرها عکس‌های برهنه‌ی ستارگان هالیوود را در اینترنت پخش کردند. اتفاقی که پیش از این بارها و بارها رخ داده بود و احتمالاً این بار نیز آخرین مرتبه نخواهد بود.

۱۱ ترفند برای ارتقاء نام‌تجاری، تعداد کلیک‌ و تبدیل‌ها در شبکه‌های اجتماعی

11 ترفند برای ارتقاء نام‌تجاری، تعداد کلیک‌ و تبدیل‌ها در شبکه‌های اجتماعی

بازاریابی مؤثر در شبکه‌های اجتماعی به رشد و توسعه‌ی کسب و کارها کمک می‌کند. اخیراً نتایج تحقیقی که در طی بیش از چهار ماه ۳۰۰هزار وبسایت را دنبال کرده، نشان داد که در حال حاضر ۳۰ درصد ترافیک کلی وبسایت‌ها از مراجعان شبکه‌های اجتماعی حاصل می‌شود. اگر آمار مراجعین وبسایت کسب و کار شما از این معیار عقب است، شاید لازم باشد استراتژی شبکه‌ی اجتماعی خود را بازبینی کنید.

۸ درس سرنوشت‌ساز بازاریابی از کمپین "چالش سطل یخ" بیماری اِی اِل اِس

کمپین چالش سطل یخ در حمایت از بیماران مبتلا به ای ال اس

اخیراً در آمریکا کمپینی در حمایت از آگاهی‌سازی و جمع‌آوری کمک مالی برای گسترش تحقیقات بر روی بیماری اسکلروز جانبی آمیوتروفیک یا ای ال اس (ALS) شکل گرفته که با ورود شخصیت‌های معروف و محبوب در عرض چند هفته‌ی گذشته به طرز باورنکردنی فراگیر شده‌است. شخصیت‌هایی نظیر مارک زاکربرگ، بیل گیتس، شریل سندبرگ و حتی فرماندار ایالت نیوجرزی در کمپین "چالش‌ سطل یخ" شرکت‌کرده‌اند! این کمپین در توئیتر و فیسبوک با هشتگ #icebucketchallenge هم‌چنان در حال گسترش است.

اشتراک در RSS - فیسبوک
Ordiban Creative