پنج شنبه, ۳۰ شهریور, ۱۳۹۶ - September 21, 2017

پیغام خطا

Notice: Undefined property: view::$exposed_input در views_plugin_display_attachment->attach_to()‎ (خط ۲۳۰ در ‎/home/sporteps/public_html/roozafarin.com/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_display_attachment.inc).

مارک زاکربرگ

اولین مصاحبه تلویزیونی مارک زاکربرگ کارآفرین و مدیرعامل فیسبوک

اولین مصاحبه تلویزیونی مارک زاکربرگ کارآفرین و مدیرعامل فیسبوک

شاید برخی شروع فیسبوک را به‌خاطر داشته باشند؛ یک سایت معمولی شبیه بقیه سایت‌های شبکه‌سازی و دوست‌یابی که با چیزی که امروزه وجود دارد تفاوت‌های چشم‌گیری داشت.
زاکربرگ در این مصاحبه کوتاه که در سال ۲۰۰۴ و در اوایل کار فیسبوک انجام شد به توصیف فیسبوک می‌پردازد و از پیش‌بینی خود از تعداد اعضای فیسبوک در آینده می‌گوید.

شبکه‌ اجتماعی الو؛ رقیب جدید فیسبوک، محبوب مدافعان حریم خصوصی

شبکه‌ اجتماعی الو؛ رقیب جدید فیسبوک، محبوب مدافعان حریم خصوصی

بعد از موفقیت چشم‌گیر فیسبوک، موج کارآفرینی از طریق راه‌اندازی شبکه‌های اجتماعی تا چند سال روند صعودی داشت. در اکثر کشورهای دنیا کارآفرینان جوان با کپی‌برداری از ایده‌ی نه چندان جدیدی که مارک زاکربرگ با آن تبدیل به یکی از جوان‌ترین ثروتمندان دنیا شد انواع و اقسام شبکه‌های اجتماعی را راه‌اندازی کردند. هر چند نکته‌ی مشترک سرنوشت همه‌ی آن‌ها عدم اقبال کاربران اینترنتی بود. اما در هفته‌ای که گذشت نام یک شبکه‌ی اجتماعی جدید تیتر اول تمامی وب‌سایت‌های فناوری و اینترنتی را به خود اختصاص داد؛ اِلو!

مثل زاکربرگ فکر کنید: رازهای موفقیت فیسبوک!

مثل زاکربرگ فکر کنید: رازهای موفقیت فیسبوک! نوشته اکاترینا والتر

اکاترینا والتر (Ekaterina Walter)، نویسنده‌ی جراید پرمخاطبی چون فست کمپانی و هافینگتون‌پست در کتابش با عنوان "مثل زاک فکر کنید: پنج راز کسب و کار مدیرعامل با استعداد فیسبوک" داستان فیسبوک و رازهای صعود این کمپانی به قلهی موفقیت را بازگو میکند.

۸ درس سرنوشت‌ساز بازاریابی از کمپین "چالش سطل یخ" بیماری اِی اِل اِس

کمپین چالش سطل یخ در حمایت از بیماران مبتلا به ای ال اس

اخیراً در آمریکا کمپینی در حمایت از آگاهی‌سازی و جمع‌آوری کمک مالی برای گسترش تحقیقات بر روی بیماری اسکلروز جانبی آمیوتروفیک یا ای ال اس (ALS) شکل گرفته که با ورود شخصیت‌های معروف و محبوب در عرض چند هفته‌ی گذشته به طرز باورنکردنی فراگیر شده‌است. شخصیت‌هایی نظیر مارک زاکربرگ، بیل گیتس، شریل سندبرگ و حتی فرماندار ایالت نیوجرزی در کمپین "چالش‌ سطل یخ" شرکت‌کرده‌اند! این کمپین در توئیتر و فیسبوک با هشتگ #icebucketchallenge هم‌چنان در حال گسترش است.

اشتراک در RSS - مارک زاکربرگ
Ordiban Creative