یکشنبه, ۳۰ اردیبهشت, ۱۳۹۷ - May 20, 2018

پیغام خطا

Notice: Undefined property: view::$exposed_input در views_plugin_display_attachment->attach_to()‎ (خط ۲۳۰ در ‎/home/roozafar/public_html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_display_attachment.inc).

مشتری

به جای فروش یک کالا یک طرزفکر جدید را بفروشید

به جای فروش یک کالا یک طرزفکر جدید را بفروشید

یک کارآفرین یا گروه تولید یک کمپانی با نوآوری خود یک محصول یا خدمات جدیدی را تولید می‌کند. در مرحله بعد، معمولاً بخش‌های داخلی آن کمپانی درگیر مسایل مربوط به آن محصول/خدمات جدید می‌شود. سرانجام وقتی محصول نهایی به بازار ارائه شد، یک سراسیمگی اولیه برای خرید آن در میان خریداران اولیه اتفاق خواهد افتاد، اما چندی بعد، روند فروش کند خواهدشد؛ از محصولات نام‌های تجاری و کمپانی‌های معروف هم‌چون آیفون گرفته تا محصولات کم نام و نشان، معمولاً همه این روند را به نوعی طی می‌کنند.

شش دلیل موفق نبودن روابط عمومی در برخی شرکت‌ها

شش دلیل موفق نبودن روابط عمومی در برخی شرکت‌ها

یکی از ابزارهای موفقیت کارآفرینان و مدیران سازمانی روابط عمومی است. روابط عمومی را می‌توان مجموعه‌ای از فعالیت‌ها و اقداماتی تعریف کرد که به‌صورت هدفمند و با برنامه‌ریزی قبلی به‌منظور برقراری ارتباطی موثر با مخاطبان و مشتریان یک سازمان انجام می‌گیرد. شاید در نگاه اول روابط عمومی و تبلیغات مترادف و مشابه به‌نظر برسند، ولی این دو مفهوم در عمل تفاوت‌های مهمی دارند؛ از جمله نگاه بلندمدت و بابرنامه‌ی روابط عمومی به فرآیند تصویرسازی مثبت از کسب و کار مربوطه است که در مقابل نگاه کوتاه‌مدت تبلیغات قرار می‌گیرد.

پنج گزینه برای کارآفرینی با کمترین سرمایه اولیه

پنج گزینه برای کارآفرینی با کمترین سرمایه اولیه

منابع مالی محدود و نداشتن سرمایه‌ی اولیه زیاد، موانعی مشترک در بین بسیاری از علاقمندان به کسب و کار است؛ اما این محدودیت بدین معنی نیست که برای شروع کارآفرینی گزینه‌های دیگری وجود ندارد! اگر شما ترکیبی مناسب از مهارت، اخلاق و دانش بازاریابی داشته باشید، شروع کسب و کار با پول بسیار کم نیز امکان‌پذیر است.

استراتژی دیجیتال کسب و کار؛ برمبنای جلب توجه یا برقراری ارتباط؟

استراتژی دیجیتال کسب و کار؛ برمبنای جلب توجه یا برقراری ارتباط؟

آیا همه جا صحبت از کسب و کار شماست؟ دائم درباره‌ی شما حرف می‌زنند؟ آوازه‌ی کسب و کار شما در شبکه‌های اجتماعی پیچیده؟ این‌ها البته (برای سنجش موفقیت) پرسش‌های درستی نیستند.

امروزه به نظر اغلب ارائه‌دهندگان استراتژی‌های کسب و کار، یک روش هوشمندانه برای جلب توجه اهالی اینترنتی به یک کسب و کار، داشتن استراتژی دیجیتال مفید و تاثیرگذار است. اما در واقع، این تفکر درست نیست. چرا؟

۷ استراتژی روانشناسی برای کسب مهارت در مذاکرات فروش

7 استراتژی روانشناسی برای کسب مهارت در مذاکرات فروش

آماده‌شدن برای مذاکره با مشتریان یا سرمایه‌گذاران به‌منظور فروش کالا یا خدمات به آنها یا جذب سرمایه، به‌خصوص وقتی پای مسائل مهم و معاملات پرسود در میان باشد، می‌تواند باعث ایجاد ترس، نگرانی و استرس و حتی تفکراتی منفی در کارآفرینان بشود. این تفکرات منفی حتی ممکن است کل مذاکره فروش را در ذهن کارآفرین، و حتی پیش از آغاز جلسه‌ی مربوطه، شکست‌خورده به نظر برساند. اگر فرآیند فروش را شبیه یک مبارزه در نظر بگیریم، اولین میدانی که کارآفرین یا فروشنده باید از آن برنده خارج بشود، جنگ درونی و ذهنی او خواهدبود.

آینده‌ی تجارت الکترونیک: تمرکز بر ایجاد تجربیات جدید برای مشتریان

آینده‌ی تجارت الکترونیک: تمرکز بر ایجاد تجربیات جدید برای مشتریان

امروزه تقریباً رشد و توسعه‌ی بخش خره‌فروشی (Retail) در ایالات متحده، مدیون تجارت الکترونیک است. به‌همین دلیل تعجبی هم ندارد وقتی می‌بینیم خرده‌فروشان به‌منظور حفظ و افزایش مشتریان خود برای ایجاد تجربه‌های سریع‌تر و تعاملی‌تر برای آنها تلاش کنند.

شاید طرفداران پر و پا قرص شما در شبکه‌های اجتماعی بهترین مشتریانتان نباشند

شاید طرفداران پر و پا قرص شما در شبکه‌های اجتماعی بهترین مشتریانتان نباشند

اگر تصور می‌کنید توجه دقیق شما به تحلیل‌ شبکه‌های اجتماعی، نظارت بر روندها و اتفاقاتی که در آن‌جا رخ می‌دهد و ارتباط نزدیک با مشتریانتان در این شبکه‌ها، بدین معناست که شما آن‌ها را بهتر از همیشه می‌شناسید، شاید لازم است در این تصور خود دوباره فکرکنید. همیشه این امکان وجود دارد تنها با یک قشر کوچکی از مشتریان بالقوه‌ی خود در شبکه‌های اجتماعی در ارتباط قرار بگیرید و بخش محدودی از مشتریان خود را به‌عنوان نماینده‌ی کل مشتریان در نظربگیرید و به‌همین دلیل است که شبکه‌های اجتماعی به جای دادن آگاهی و اطلاعات واقعی درباره‌ی مشتریان، ممکن است شما را گمراه کنند.

۷ نکته برای نوشتن ایمیل‌های تماس ِسرد مؤثر

7 نکته برای نوشتن ایمیل‌های تماس ِسرد مؤثر

تماس سرد یکی از روش‌های بازاریابی است. در یک تماس سرد مخاطب یکی از مشتریان بالقوه‌ی شماست. در این روش گروه بازاریابی بدون اطلاع قبلی مخاطب با او تماس برقرار می‌کند و به همین دلیل به این روش تماس سرد گفته می‌شود. تماس سرد می‌تواند از طریق تماس تلفنی، پیامک و یا ایمیل انجام گیرد. البته این روش بازاریابی چالش‌های خاص خودش را دارد و ممکن است به رنجش خاطر مشتریان و در نهایت از دست دادن آن‌ها منتهی شود. اما مهم‌ترین مزیت این روش کم‌هزینه بودن آن است. در صورتی که تصمیم به استفاده از این روش دارید باید ملاحظات لازم را درنظر بگیرید.

Cratejoy استارتاپی که برای استارتاپ‌های اشتراک-محور وبسایت طراحی می‌کند

Cratejoy استارتاپی که برای استارتاپ‌های اشتراک-محور وبسایت طراحی می‌کند

برای برخی کارآفرینان حوزه‌ی تجارت الکترونیک، صرف‌نظر از حق‌عضویت ماهانه یا سالانه‌ی کاربرانشان، موضوعات جذاب دیگری هم وجود دارد. مثلاً BirchBox که هر ماه به‌صورت رایگان بسته‌ای محتوای لوازم آرایشی برای کاربران خود ارسال می‌کند یا NatureBox که برای کاربران خود بسته‌های حاوی اسنک‌های غذایی سالم و تائیدشده‌ی کارشناسان تغذیه ارسال می‌کند.

۵ گام برای سنجش سریع اعتبار یک ایده‌ی کسب و کار

5 گام برای سنجش سریع اعتبار یک ایده‌ی کسب و کار

حتماً برای شما هم پیش آمده که یک ایده‌ی خلاقانه به ذهنتان رسیده‌باشد و به دلیل سختی فرآیندی که باید طی کنید تا آن ایده را به ثمر برسانید عطای ادامه کار را به لقایش بخشیده‌باشید. ولی در کمال تعجب چندی بعد مشابه ایده‌ی خود را در جایی دیگر می‌بینید و افسوس می‌خورید که ای کاش آن ایده را پیگیری کرده‌بودید. شاید اگر از اعتبار ایده‌ی خود مطمئن بودید و می‌دانستید که مشتریان از ایده‌ی شما استقبال می‌کنند آن‌را رها نمی‌کردید. پیش از کارآفرینی راه‌های مختلفی برای سنجش اعتبار ایده‌های کسب و کار وجود دارد.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - مشتری
Ordiban Creative