چهار شنبه, ۲۹ شهریور, ۱۳۹۶ - September 20, 2017

پیغام خطا

Notice: Undefined property: view::$exposed_input در views_plugin_display_attachment->attach_to()‎ (خط ۲۳۰ در ‎/home/sporteps/public_html/roozafarin.com/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_display_attachment.inc).

هوش کسب و کار

به جای فروش یک کالا یک طرزفکر جدید را بفروشید

به جای فروش یک کالا یک طرزفکر جدید را بفروشید

یک کارآفرین یا گروه تولید یک کمپانی با نوآوری خود یک محصول یا خدمات جدیدی را تولید می‌کند. در مرحله بعد، معمولاً بخش‌های داخلی آن کمپانی درگیر مسایل مربوط به آن محصول/خدمات جدید می‌شود. سرانجام وقتی محصول نهایی به بازار ارائه شد، یک سراسیمگی اولیه برای خرید آن در میان خریداران اولیه اتفاق خواهد افتاد، اما چندی بعد، روند فروش کند خواهدشد؛ از محصولات نام‌های تجاری و کمپانی‌های معروف هم‌چون آیفون گرفته تا محصولات کم نام و نشان، معمولاً همه این روند را به نوعی طی می‌کنند.

چگونه ارزش وقت خود را محاسبه کنیم؟

چگونه ارزش وقت خود را محاسبه کنیم؟

آیا شما هم جزء آن گروه از مدیران و یا کارآفرینانی هستید که وقت خود و دیگر اعضای مجموعه‌ی کسب و کارشان را با انجام اموری که بهتر است به دیگران محول کنند به هدرمی‌دهند؟ این مطلب درباره نحوه محاسبه‌ی ریاضی ارزش وقت شما و دیگر اعضای گروهتان است. با محاسبه ارزش پولی وقت خود، درباره انجام دادن یا برون‌سپاری امور آتی راحت‌تر تصمیم بگیرید.

Cratejoy استارتاپی که برای استارتاپ‌های اشتراک-محور وبسایت طراحی می‌کند

Cratejoy استارتاپی که برای استارتاپ‌های اشتراک-محور وبسایت طراحی می‌کند

برای برخی کارآفرینان حوزه‌ی تجارت الکترونیک، صرف‌نظر از حق‌عضویت ماهانه یا سالانه‌ی کاربرانشان، موضوعات جذاب دیگری هم وجود دارد. مثلاً BirchBox که هر ماه به‌صورت رایگان بسته‌ای محتوای لوازم آرایشی برای کاربران خود ارسال می‌کند یا NatureBox که برای کاربران خود بسته‌های حاوی اسنک‌های غذایی سالم و تائیدشده‌ی کارشناسان تغذیه ارسال می‌کند.

۵ روش برای تقویت هوش کسب و کار و به‌روز ماندن در بازار

روش‌هایی برای تقویت هوش کسب و کار و به‌روز ماندن در بازار

راه‌اندازی و مدیریت یک کسب و کار نوپا انرژی زیادی می‌گیرد. اموری حیاتی در دنیای کسب و کارهای نوپا از قبیل خدمات مشتریان، مدیریت کارمندان، کنترل بودجه، بازاریابی و فروش توجه دائمی شما را می‌طلبد و وقت و انرژی کمی برای تمرکز روی روندهای موجود در بازار باقی می‌گذارد. با این وجود به‌روز بودن و آگاهی از فناوری و نوآوری‌های جدید برای موفقیت کسب و کار مهم است. با تقویت هوش کسب و کار و به‌روز نگه‌داشتن خود، ضمن صرفه‌جویی در وقت و شناسایی راه‌هایی برای ساده کردن و تقویت فرآیندهای کسب و کار، توانایی تطبیق سریع با جریانات بازار را در خود افزایش می‌دهید.

سیدفخرالدین عامریان: جوانان ما فکر می‌کنند پس از فارغ‌التحصیلی نمی‌توانند کاری انجام دهند.

سیدفخرالدین عامریان: جوانان ما فکر می‌کنند پس از فارغ‌التحصیلی نمی‌توانند کاری انجام دهند.

پایش: سید فخرالدین عامریان متولد ۱۳۵۴ در مرودشت فارس، کارآفرین و یکی از موفق‌ترین تجار ایران در برزیل است. فخرالدین عامریان، کارشناسی حقوق دارد و بیست سال قبل با سرمایه‌ای معادل ۲۰ هزار تومان وارد بازار فرش شد و امروز کارآفرینی با ۷۴ شعبه‌ی فرش‌فروشی ایرانی در برزیل است و برای صدها نفر در ایران ایجاد شغل کرده است. فخرالدین عامریان، به جز فرش ایرانی، از سراسر دنیا طلا و جواهر می خرد و به مردم برزیل می‌فروشد. وی در سال ۹۱ به عنوان صادر کننده نمونه ملی انتخاب شد.

اشتراک در RSS - هوش کسب و کار
Ordiban Creative