جمعه, ۳۱ شهریور, ۱۳۹۶ - September 22, 2017

پیغام خطا

Notice: Undefined property: view::$exposed_input در views_plugin_display_attachment->attach_to()‎ (خط ۲۳۰ در ‎/home/sporteps/public_html/roozafarin.com/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_display_attachment.inc).

کارمند

۵ قدم برای تبدیل شدن از یک کارمند به یک کارآفرین (اینفوگرافیک)

5 قدم برای تبدیل شدن از یک کارمند به یک کارآفرین (اینفوگرافیک)

اگر کارمند هستید ولی از وضعیت خود راضی نیستید، یا مدت‌هاست ایده‌ای برای راه‌اندازی کسب و کار شخصی در سر دارید و به ترک شغل خود فکر می‌کنید لازم است پیش از جداشدن از کار فعلی تمام جوانب را بررسی کنید. این اینفوگرافی به‌طور خلاصه و در ۵ قدم مراحل گذار از زندگی کارمندی برای تبدیل شدن به یک کارآفرین را نمایش می‌دهد.

چگونه یک تیم خوب برای استارتاپ خود تشکیل دهیم؟

چگونه در کارآفرینی یک تیم خوب برای استارتاپ خود تشکیل دهیم

راه‌اندازی هر کسب و کاری و به‌خصوص یک استارتاپ کار دشواری است؛ این را هر کارآفرینی می‌داند. شما یک ایده‌ی کسب و کار خلاقانه و عالی دارید، اما آیا مشتریان و سرمایه‌گذاران مخاطره‌پذیر این ایده را دوست دارند؟ آیا تحقیق کرده‌اید و نیاز واقعی بازار شناسایی کرده‌اید؟ آیا برای رساندن محصولات خود به بازار طرح و برنامه‌ی مدوّنی دارید؟ با این همه آمار و ارقامی که تحقیقات مختلف نشان می‌دهند تا ۹۰% استارتاپ‌های فناوری شکست می‌خورند، چگونه می‌خواهید استارتاپ خود را به موفقیت برسانید؟ یکی از مهم‌ترین عوامل تعیین‌کننده موفقیت هر استارتاپ و هر کارآفرین، داشتن یک تیم خوب است.

برای تبدیل شدن از کارمند به کارآفرین به این ۹ طرزفکر نیاز دارید

برای تبدیل شدن از کارمند به کارآفرین به این 9 طرزفکر نیاز دارید

احتمالاً طرز فکر مهم‌ترین عامل تعیین‌کننده‌ی موفقیت در تمام مراحل زندگی است. به بیان دیگر، الگوی تفکری که شما به‌عنوان عادت می‌پذیرید، به‌میزان زیادی بر نتایجی که به‌دست می‌آورید حاکم است. اما شرایط و موقعیت‌های مختلف نیازمند طرزفکر متفاوت‌ است؛ این همان چیزی است که هر کس برای جداشدن از محیط کارمندی و تبدیل شدن به یک کارآفرین باید به خاطر داشته باشد. متاسفانه برخی از علاقمندان به کارآفرینی از این نکته غافل‌اند که برای تبدیل شدن از یک کارمند به کارآفرینی مستقل، بعضی از طرزفکرها نیز باید تغییر کند.

اشتراک در RSS - کارمند
Ordiban Creative