پنج شنبه, ۳۰ شهریور, ۱۳۹۶ - September 21, 2017

پیغام خطا

Notice: Undefined property: view::$exposed_input در views_plugin_display_attachment->attach_to()‎ (خط ۲۳۰ در ‎/home/sporteps/public_html/roozafarin.com/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_display_attachment.inc).

کار کردن از منزل

جزئیات آئین‌نامه اجرائی جدید کسب و کارهای خانگی و تعیین ۶ هدف جدید اشتغالی

دبیرخانه‌ی ستاد مشاغل خانگی جزئیات آئین‌نامه‌ی اجرائی ساماندهی و حمایت از بنگاه‌های پشتیبان کسب و کارهای خانگی٬ خُرد و کوچک را اعلام کرد.

شورای عالی اشتغال در جلسه مورخ ۹۳.۰۹.۰۳ بنا به پیشنهاد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و به استناد آئین ‌نامه اجرائی بندهای الف، ب و ج ماده ۸۰ قانون برنامه‌ی پنجم توسعه و قانون ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی٬ آئین‌نامه اجرائی ساماندهی و حمایت از بنگاه‌های پشتیبان کسب و کارهای خانگی٬ خُرد و کوچک را به شرح ذیل تصویب نمود:

۵ گام برای سنجش سریع اعتبار یک ایده‌ی کسب و کار

5 گام برای سنجش سریع اعتبار یک ایده‌ی کسب و کار

حتماً برای شما هم پیش آمده که یک ایده‌ی خلاقانه به ذهنتان رسیده‌باشد و به دلیل سختی فرآیندی که باید طی کنید تا آن ایده را به ثمر برسانید عطای ادامه کار را به لقایش بخشیده‌باشید. ولی در کمال تعجب چندی بعد مشابه ایده‌ی خود را در جایی دیگر می‌بینید و افسوس می‌خورید که ای کاش آن ایده را پیگیری کرده‌بودید. شاید اگر از اعتبار ایده‌ی خود مطمئن بودید و می‌دانستید که مشتریان از ایده‌ی شما استقبال می‌کنند آن‌را رها نمی‌کردید. پیش از کارآفرینی راه‌های مختلفی برای سنجش اعتبار ایده‌های کسب و کار وجود دارد.

۱۰ ایده کسب و کار برای علاقمندان به کارآفرینی اینترنتی

10 ایده کسب و کار برای علاقمندان به کارآفرینی اینترنتی

اگر به کارآفرینی و راه‌اندازی یک کسب و کار علاقمندید ولی نمی‌دانید از کجا شروع کنید یا نگران بودجه اولیه آن هستید، کسب و کارهای اینترنتی گزینه‌ی خوبی برای شروع هستند. هزینه‌های راه‌اندازی اینگونه کسب و کارها به نسبت کم و دامنه‌ی کسب و کارهایی که می‌توانید راه‌اندازی کنید وسیع است. در این مطلب ۱۰ ایده برای راه‌اندازی یک کسب و کار اینترنتی به علاقمندان کارآفرینی ارائه شده‌است:

۱. راه‌اندازی وب‌سایت‌های آموزشی

۸ نکته‌ی کلیدی برای افزایش بهره‌وری در کسب و کارهای خانگی

8 نکته‌ی کلیدی برای افزایش بهره‌وری در کسب و کارهای خانگی

راه‌اندازی و اداره‌ی کسب و کارهای خانگی کار ساده‌ای نیست. شرط موفقیت، داشتن نظم و انضباط، انگیزه‌ی فراوان و بیش از هر چیز اتکای به نفس است. برخی به اشتباه کار کردن از داخل خانه را معادل داشتن آزادی برای چشم‌پوشی از تراشیدن ریش و خوابیدن تا لنگ ظهر می‌دانند! هر چند کسب و کارهای خانگی و کار کردن از داخل منزل مزایای خاص خودش را دارد؛ از بی‌نیازی از رفت و آمد گرفته تا مهم‌ترین ویژگی آن که رئیس خود بودن است! اما به همان نسبت کار کردن در محیط غیررسمی خانه می‌تواند بهره‌وری شما را کاهش دهد.

اشتراک در RSS - کار کردن از منزل
Ordiban Creative