پنج شنبه, ۳۰ شهریور, ۱۳۹۶ - September 21, 2017

پیغام خطا

Notice: Undefined property: view::$exposed_input در views_plugin_display_attachment->attach_to()‎ (خط ۲۳۰ در ‎/home/sporteps/public_html/roozafarin.com/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_display_attachment.inc).

گردشگری

اقتصاد اشتراکی و کسب و کارهای موفق حول کمپانی Airbnb

اقتصاد اشتراکی و کسب و کارهای موفق حول کمپانی Airbnb

از اواسط دهه‌ی اول قرن ۲۱، همزمان با پیدایش اقتصاد اشتراکی بسیاری از مردم تلاش خود را برای غلبه بر سیستم اقتصادی حاکم افزایش داده‌اند. اقتصاد اشتراکی یک اکوسیستم اجتماعی-اقتصادی است که حول مفهوم اشتراک منابع‌ فیزیکی و انسانی بناشده‌است. اقتصاد اشتراکی شامل اشتراک در آغاز، تولید، توزیع، تجارت و مصرف محصولات و خدمات مختلف توسط مردم و یا سازمان‌ها می‌شود. کمپانی‌های صاحب‌نامی چون eBay با استفاده از اینترنت و فناوری اطلاعات، افراد و سازمان‌ها را در تولید ثروت از طریق به اشتراک‌گذاری محصولات و خدمات خود یا دیگران توانمند کرده‌اند.

ده نکته آموزشی از ماجرای کارآفرینی عباس برزگر و دهکده اقامتی-گردشگری او در بوانات

عباس برزگر بدون شک یک کارآفرین موفق است. کارآفرینی که بدون داشتن تحصیلات دانشگاهی و سرمایه‌ی اولیه آن‌چنانی کسب و کار خود را به یکی از موفق‌ترین کسب و کارهای موجود در صنعت گردشگری در ایران تبدیل کرده‌است.

مصاحبه با عباس برزگر کارآفرین نمونه‌ صنعت گردشگری در ایران

مصاحبه با عباس برزگر؛ کارآفرین نمونه‌ صنعت گردشگری در ایران

احتمالاً در چند وقت اخیر نام عباس برزگر را بارها شنیده‌اید یا درباره‌ی ماجرای کارآفرینی او خوانده‌اید. کارآفرین ۳۸ ساله‌ی روستایی که خانه‌ی خود را تبدیل به یکی از پردرآمدترین جاذبه‌های گردشگری ایران کرده‌است. عباس برزگر و دهکده‌ی اقامتی-گردشگری‌اش در بوانات شاید حتی بیشتر از آن‌که داخل ایران شناخته شده‌ باشد، برای گردشگران خارجی که قصد سفر به ایران را دارند معروف باشد!

اشتراک در RSS - گردشگری
Ordiban Creative