چهار شنبه, ۲۹ شهریور, ۱۳۹۶ - September 20, 2017

پیغام خطا

Notice: Undefined property: view::$exposed_input در views_plugin_display_attachment->attach_to()‎ (خط ۲۳۰ در ‎/home/sporteps/public_html/roozafarin.com/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_display_attachment.inc).

۳۰ بهمن، مهلت ثبت ایده‌های کسب و کار در اولین جشنواره کارآفرینی پل

نسخه PDFنسخه PDF
30 بهمن، مهلت ثبت ایده‌های کسب و کار در اولین جشنواره کارآفرینی پل

انجمن بین‌المللی مدیران ایرانی در جهت حمایت از کارآفرینان و نخبگان کشور، «جشنواره‌ی کارآفرینی پل» را برگزار می‌کند. هدف اصلی این جشنواره شناسایی و تقدیر از صاحبان ایده و کسب و کارهای نوپا اعلام شده‌است. در کنار این هدف، این جشنواره تلاش می‌کند زمینه‌ای فراهم کند تا باعث معرفی کسب و کارهای نوپای ایرانی به اکوسیستم کارآفرینی دنیا بشود.

علاقمندان به شرکت در این جشنواره، تا ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ فرصت دارند در این جشنواره ثبت‌نام کرده و طرح‌ها و ایده‌های خود را ارسال نمایند. تاریخ اعلام برندگان جشنواره کارآفرینی پل ۱۰ اسفندماه ۱۳۹۳ اعلام شده‌است. طبق اعلام وبسایت جشنواره، مخاطبین اصلی جشنواره کارآفرینی پل، کارآفرینان، صاحبان ایده، نخبگان و دانشجویان سراسر کشور می‌باشند.

کارآفرینان و علاقمندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند ایده‌های کارآفرینانه‌ی خود را در یکی از گروه‌های زیر ارسال نمایند:
- IT & ICT
- طراحی و تولید
- پزشکی و بیو تکنولوژی
- کشاورزی و محیط زیست
- متالورژی و نانوتکنولوژی
- موارد دیگر (هنر، مدیریت و غیره)

ملاک‌های داوری جشنواره کارآفرینی پل بدین شرح اعلام شده‌است:
.- داشتن یک موضوع جدید و خلاقانه (این موضوع می‌تواند در حد ایده و یا در مراحل اولیه‌ی اجرا (Startup) باشد.
- ارائه‌ی مناسب و حرفه‌ای
- رعایت اصول ارائه، بیان مناسب به زبان انگلیسی و زمان‌بندی

جوایز نفرات برتر:
- پرداخت هزینه‌ی کامل حضور در همایش iBridge ۲۰۱۵ برلین شامل بلیط رفت و برگشت، اقامت، ثبت‌نام در همایش و معرفی‌نامه به سفارت آلمان برای ۱۰ نفر.
- پرداخت کمک هزینه‌ی حضور در همایش iBridge ۲۰۱۵ برلین شامل بلیط رفت و برگشت، ثبت‌نام در همایش و معرفی‌نامه به سفارت آلمان برای ۱۰۰ نفر.

علاقمندان به شرکت در اولین جشنواره کارآفرینی پل می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت این جشنواره مراجعه نمایند.

به این مطلب امتیاز بدهید: 
امتیاز شما: هیچکدام (۲ votes)

دیدگاه‌ها

دیدگاه جدیدی بگذارید

Ordiban Creative